Niedzielne czytania dla ministrantów

Na stronie znajdują się czytania z biblii na każdy dzień tygodnia, czytania ślubne, modlitwy jak również wiele przydatnych informacji dotyczących Pisma Świętego. Czytania te również można słuchać na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach).
Każdego dnia na stronie serwisu pojawiają się czytania z danego dnia. Całe Pismo Święte podzielone jest na fragmenty, które możemy usłyszeć codzienne w kościele.

Liturgia Słowa – czyli część Mszy Świętej, w której słuchamy właśnie Biblii prezentuje nam:

• w dzień powszedni jedno czytanie – ze Starego bądź Nowego Testamentu,
  • fragment z Księgi Psalmów, (najczęściej śpiewany)
  • Alleluja – radosne, śpiewane wezwanie, które podkreśla jakieś ważne zdanie z ewangelii,
  • fragment jednej z czterech ewangelii.

(w niedzielę i święta możemy posłuchać dwóch czytań, najczęściej pierwsze pochodzi ze Starego Testamentu, a drugie z Nowego).